Головне управління ДСНС України у Харківській області

Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Харківській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
25.03.2016

Фрунзенський район: під час пожежі загинуло 2 особи (ВІДЕО)

24 березня о 16:30 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у літній кухні на території приватного домоволодіння за адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Бражниківська, 28.

 

На місце події прибуло 3 відділення пожежно-рятувальної служби ДСНС у складі 15 рятувальників. По прибуттю на місце виклику було встановлено, що вогнем повністю охоплений увесь периметр будівлі літньої кухні. Горіли дерев’яні конструкції перекриття та даху, домашні речі та меблі на площі близько 60 кв.м. Крім того, у приміщенні знаходився газовий балон, тому була загроза вибуху. Співробітники ДСНС встигли винести його з палаючої будівлі. Складність гасіння пожежі була у відсутності поряд будь-яких вододжерел, тому рятувальникам довелось використовувати додатковий пожежний автомобіль для підвозу води до місця гасіння пожежі. Завдяки злагодженим діям співробітників служби порятунку вогонь не поширився на поряд стоячий житловий будинок. 

 

О 18:47 пожежу було ліквідовано. Під час гасіння вогню рятувальники знайшли тіла двох загиблих чоловіків: 1945 та 1982 р.н. Причина пожежі та розмір матеріальних збитків встановлюються.

 

 

ГУ ДСНС України у Харківській області


 Події 
 Новини