Головне управління ДСНС України у Харківській області

Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Харківській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
21.03.2016

Чугуївський район: внаслідок нехтування правил пожежної безпеки загинуло 2 особи

21 березня близько 04:00 виникла пожежа у одній з квартир дерев’яного житлового будинку барачного типу за адресою: м. Чугуїв, вул. Карла Лібкнехта, 50. Про це рятувальників сповістили співробітники поліції. Вони також повідомили, що площа пожежі склала біля 1,5 кв.м, вогонь був ліквідований сусідніми мешканцями підручними засобами, а на місці події знайдено тіла двох чоловіків, 1955 та 1960 років народження. Ймовірно вони задихнулись від чадного газу.

 

В ході перевірки за фактом пожежі було встановлено, що загоряння трапилось внаслідок порушення правил пожежної безпеки під час користування пічним опаленням на твердому паливі. Горіла дерев’яна підлога. Осередок пожежі знаходився безпосередньо біля дверцят топкових печі, які були зачинені не щільно, а сама підлога біля них не була захищена металевим листом, як то передбачають правила пожежної безпеки.

 

Остаточні висновки стануть відомі по закінченню оперативно-слідчих дій працівниками правоохоронних органів.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області


 Події 
 Новини