Головне управління ДСНС України у Харківській області

Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Харківській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
04.03.2016

Валківський район: на воді загинув любитель зимової риболовлі

3 березня на місцевому ставку «Дихтярівка», розташованого на території Олександрівської сільської ради Валківського району поблизу села Олександрівка, потонув мешканець сусіднього села Сніжків. Чоловік, 1958 року народження, був любителем зимової риболовлі. В той день, як з’ясували слідчі Валківського райвідділу поліції, він самостійно вирушив до водойми, але не повернувся. Нехтуючи елементарними правилами особистої безпеки, він вийшов на тонку кригу та провалився під лід. Лід був настільки крихким, що відразу ламався, і зачепитись за нього було неможливо. Рибалка потонув.

 

Про подію поліцейським повідомили мешканці села Олександрівка, котрі згодом виявили пролам льоду у ставку, біля якого лежали особисті речі та рибальське приладдя. На березі стояло відчинене авто без господаря.

 

Через деякий час його тіло показалось на поверхні. Рятувальники Валківського райвідділу ГУ ДСНС у Харківській області вилучили тіло загиблого на берег.  

 

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області звертається до громадян! Для того, щоб уникнення трагедій варто утриматися від виходу на лід! Не наражайте себе на небезпеку та не допустіть трагедії в ваших родинах!

 

 

ГУ ДСНС України у Харківській області


 Події 
 Новини