Головне управління ДСНС України у Харківській області

Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Харківській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
03.03.2016

Фрунзенський район: рятувальники дістали з підземного бункеру двох підлітків (ВІДЕО)

2 березня о 19:32 на номер «101» надійшло повідомлення про те, що двоє підлітків потрапили у підземний бункер, який знаходився на території медичного комплексу за адресою: вул. Салтівське Шосе, 266 у м. Харкові.

 

Як стало відомо пізніше, двоє хлопців віком 20 та 16 років та одна дівчина віком 15 років залізли через колектор водоводу до підземного бункеру. Їм дуже кортіло на нього подивитись. Але раптом сталась аварія на водогоні і колектор почало заливати водою. Шлях, яким підлітки мали вийти назовні, став перекритим.

 

На щастя найстаршому хлопцю, який мав гарні фізичні здібності, вдалось через вертикальну шахту бункеру подолати 4 м висоти і потрапити назовні. Тоді він зміг викликати рятувальників.

 

Прибувши до місця виклику, працівники ДСНС оцінили ситуацію: хлопець та дівчина стояли на краю плити перекриття, що виступала консольно у шахту бункеру. До поверхні, як вже згадувалось раніш, було 4 м, приблизно скільки ж було донизу. На плиті було обмаль місця. Якщо б хтось з дітей оступився, то міг би отримати значні травми.

 

Рятувальники подали штурмову пожежну драбину. Один з рятувальників спустився до дітей із пожежним поясом і рятувальною мотузкою. Він одягнув пояс з мотузкою спочатку на дівчину. Тоді вона змогла безпечно за допомогою пожежної драбини вилізти нагору, в той час як інший рятувальник страхував її мотузкою. Потім таким же чином назовні потрапив і юнак.

 

Завдяки оперативним діям рятувальників діти не постраждали

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Харківській області


 Події 
 Новини