Головне управління ДСНС України у Харківській області

Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Харківській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
20.01.2016

Харківська область: рятувальники вилучили зі снігових заметів 32 автомобіля (станом на 6:00 20 січня)

Протягом доби 19 січня в Харківській області спостерігались опади в вигляді снігу.

 

З метою надання допомоги людям, котрі опинились у складних ситуаціях внаслідок негоди, підрозділи ДСНС Харківщини здійснили 32 виїзди, з них 11 у Харкові.

 

Рятувальники вилучили зі снігових заметів 19 автомобілів швидкої медичної допомоги, котрі прямували на виклики до хворих. Окрім того, рятувальники витягли зі снігових заметів на дорогах області ще 1 легковика та 12 вантажних автомобілів.

 

Всього протягом минулих двох діб (18 та 19 січня) трапилось 58 випадків по вилученню автомобілів швидкої допомоги, а також 30 випадків надання допомоги в русі легкових та вантажних автомобілів.

 

За минулу добу до медичного закладу з обмороженням звернулась 1 особа.

 

По лінії «Обленерго» ситуація стабільна, відключень та поривів електромереж не було. Зупинок громадського транспорту не було. Заторів на дорогах не сталося, обмежень руху не було.

 

За даними Гідрометцентру 20 січня зранку у м. Харкові та області буде хмарно. Зранку невеликий сніг, вдень сніг послабшає.

 

Ситуація знаходиться на постійному контролі керівництва Головного управління ДСНС у Харківській області.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

ГУ ДСНС України у Харківській області


 Події 
 Новини