Головне управління ДСНС України у Харківській області

Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Харківській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
11.01.2016

Харківська область: на автошляху державного значення «Київ-Харків» функціонує мобільний пункт життєзабезпечення (ВІДЕО)

11 січня у зв’язку із очікуванням погіршення погодних умов та пониженням температурних показників за рішенням Харківської обласної державної адміністрації та Головного управління ДСНС України у Харківській області розгорнуто та функціонує мобільний пункт життєзабезпечення на 430 км автошляху державного значення «Київ-Харків» біля м. Валки. Метою функціонування даного мобільного пункту є надання допомоги водіям, що потрапили у скрутні становища та попередження випадків їх переохолодження, а також забезпечення умов життєдіяльності особового складу аварійно-рятувальних формувань, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій у несприятливих погодних умовах.

 

В пункті цілодобово будуть чергувати рятувальники ДСНС, там є запас їжі, чаю, води, теплих речей, тощо. Він складається із 3-х автомобілів підвищеної прохідності «ЗіЛ-131», які можуть бути передислоковані у найкоротші терміни в будь-яке необхідне місце, в залежності від оперативної обстановки. Також до складу пункту входить спеціальна дорожня техніка «Облавтодору», яка призначена для розчищення снігових заметів.

 

Крім того, наразі на території Харківської області функціонує 312 стаціонарних пунктів обігріву, які розгорнуто місцевими органами влади. В даних пунктах громадяни, які потерпають від низької температури, можуть відігрітися та випити гарячі напої.

 

ГУ ДСНС у Харківській області


 Події 
 Новини