Головне управління ДСНС України у Харківській області

Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Харківській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
07.01.2016

Жовтневий район: ліквідовано пожежу в прилеглих житлових будинках та гаражних боксах (ВІДЕО)

7 січня о 03:55 до чергової частини Головного управління ДСНС України у Харківські області надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла за адресою: м. Харків, Жовтневий район, вул. Велика Гончарівська, 5.

 

По прибуттю на місце пожежі було встановлено, що вогнем були охоплені  три гаражних бокси на першому поверсі двоповерхівки, дерев’яні стіни облицьовані утеплювачем житлових приміщень на другому поверсі будівлі. Крім того, вогонь перекинувся на дерев’яні стіни, перегородки та дах одноповерхового житлового будинку, що розміщений впритул до двоповерхівки.

Керівник гасіння пожежі оголосив 2-й підвищений номер складності пожежі, на який додатково виїхали підрозділи служби порятунку та оперативно-координаційний центр.  

 

На місці пожежі працювало 8 відділень на автоцистернах, 1 відділення спецтехніки та 50 чоловік особового складу ДСНС. Загальна площа пожежі склала близько тисячі квадратних метрів.

 

Співробітниками ДСНС було врятовано з сусіднього прилеглого будинку літню незрячу жінку, так вогонь міг швидко перекинутись на будівлю і була загроза її життю. Крім того, рятувальники не дали полум’ю перекинутись ще на 3 поряд стоячих двохповерхових будинки.

 

О 5:18 пожежу локалізовано, о 9:55 ліквідовано. Загиблих немає. Причина виникнення пожежі та збитки наразі встановлюються.

 

На місце пожежі виїжджали: оперативна група Головного управління ДСНС України у Харківській області, працівники Національної поліції, комунальні служби міста.

 

 ГУ ДСНС України у Харківській області


 Події 
 Новини