Головне управління ДСНС України у Харківській області

Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Харківській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
06.01.2016

ГУ ДСНС України у Харківській області звертається до громадян бути обережними у зв’язку з погіршенням погодних умов!

У зв'язку з переміщенням активного циклону 7-8 січня на Харківщині очікуються складні погодні умови: сильний сніг та мокрий сніг, хуртовини, замети; місцями налипання мокрого снігу та ожеледь. Посилення вітру до 15-20 м/с; на дорогах ожеледиця.

Саме тому ГУ ДСНС України у Харківській області звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці, не планувати поїздок на значні відстані.

 

Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем. Нагадуємо, що при ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

 

Шановні громадяни! Намагайтеся не ходити та на залишати автомобілі попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

 

 ГУ ДСНС України у Харківській області


 Події 
 Новини