Головне управління ДСНС України у Харківській області

Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Харківській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Харківській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
17.01.2015

Балаклійський район: ліквідовано пожежу на залізничній станції «Шебелинка»

16 січня о 21:22 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції «Шебелинка» селища Андріївка Балаклійського району Харківської області. З повідомлення стало відомо про загорання цистерни з легкозаймистою рідиною, у складі вантажного потягу, що складався з 40 цистерн.

До місця події було направлено 7 відділень оперативно-рятувальної служби ДСНС та 2 пожежні потяги Укрзалізниці. По прибуттю на місце стало відомо, що вогнем охоплена 1 цистерна.

Завдяки оперативним діям рятувальників, пожежа була локалізована о 22:25 та повністю ліквідована о 00:00. Жертв та постраждалих немає. Рух залізничного транспорту припинено не було, залізнична станція Шебелинка працює в штатному режимі.

Причина виникнення пожежі та збитки, завдані вогнем з’ясовуються. За фактом події правоохоронними органами проводяться слідчі дії.

На місці події працювала оперативні групи прокуратури, СБУ, МВС, Головного управління ДСНС у Харківській області та керівництво Південної залізниці.

 

  ГУ ДСНС у Харківській області


 Події 
 Новини